II. KAYSERİ GÜNLERİNDE HASTANE STANDIMIZ
BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

II. Kadim Kent Kayseri Tanıtım Günlerinde, Erciyes Üniversitesi ile Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi birlikte stant açtı.

Ankara Ticaret Odası Congresium’da düzenlenen etkinliğe; Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Kayseri Valiliği, Erciyes Üniversitesi ile diğer üniversiteler, ilçe belediyeleri, sivil toplum kuruluşları ve birçok firma katıldı. II. Kadim Kent Kayseri Tanıtım Günleri 19-22 Eylül 2013 tarihleri arasında ziyaretçilerle buluştu.

Erciyes Üniversitesi ve Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin birlikte tanıtıldığı stant büyük ilgi gördü. Stant’a Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, TBMM Başkan Vekili Sadık Yakut, Kayseri Valisi Orhan Düzgün, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, milletvekilleri, oda ve dernek başkanları ve çok sayıda vatandaş ziyaret etti.

Ziyaretçilere ERÜ tanıtım kitapçığı, dergi, gazete, broşür ve promosyon ürünleri dağıtılırken, Erciyes Üniversitesi’nin kuruluşundan bu güne geldiği aşamayı anlatan fotoğraflar ile Erciyes Dağı fotoğraflarından oluşan sergi yer aldı.