ERÜ’DE “SEKRETERLER GÜNÜ” ETKİNLİĞİ

     Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri ve Halil Bayraktar Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu işbirliği ile "Sekreterler Günü" etkinliği düzenlendi.

     22 Nisan 2010 Perşembe günü İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen etkinliğe Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneler Başhekimi Prof. Dr. Muhammet GÜVEN, Başhekim Yardımcıları Prof. Dr. Kudret DOĞRU, Doç. Dr. Murat BORLU ve Doç. Dr. Hakan POYRAZOĞLU, Erciyes Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Ali KAYA, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Özcan AŞÇIOĞLU, Hastaneler Başmüdürü Özcan ÖZYURT, Hastane Müdür ve Müdür Yardımcıları ile çok sayıda sekreter katıldı.

     Etkinlik yılın sekreterlerine plaket takdimi ile başladı. Daha sonra ise İnsan Kaynakları Koordinatörü Nihat DEMİRKOL, "Fark Yaratmak" konulu konferans verdi. Konferans büyük beğeni görürken, konferansın bitiminde Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneler Başhekim Yardımcısı Doç. Dr. Hakan POYRAZOĞLU, Sayın DEMİRKOL’a şilt takdim etti.

     İkramın ardından Sekreterler Günü etkinliği sona erdi.