HASTANEDE TEDAVİ GÖREN ÇOCUKLAR DOYASIYA EĞLENDİ

       Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Tıp Fakültesi Mustafa Eraslan - Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi tarafından düzenlenen 23 Nisan etkinliğinde hastanede yatarak tedavi gören çocuklar doyasıya eğlendi.

       25 Nisan 2010 Pazar günü Mustafa Eraslan-Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi bahçesinde gerçekleştirilen çocuk bayramı etkinliğine yaklaşık 120 çocuk ailesiyle birlikte katıldı. Çok sayıda sponsorun da destek verdiği etkinlikte, Erciyes Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik bölümü öğrencileri birbirinden güzel parçaları çocuklar için söyledi. ODTÜ Koleji ve Tekden Koleji öğrencilerinin sergilediği oyunlarının renk kattığı programda, palyaço ve sihirbaz gösterileri ve ödüllü bilgi yarışmalarıyla çocuklar gönüllerince eğlendi.

       Çocuklara bol bol hediyenin dağıtıldığı eğlence programı yaklaşık 2 saat sürerken, etkinlikte çocukların eğlencesine ERÜ Tıp Fakültesi Hastaneleri Başhekim Yardımcısı Doç. Dr. Hakan POYRAZOĞLU, ERÜ Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Selim KURTOĞLU ve ERÜ Tıp Fakültesi Hastaneler Başmüdürü Özcan ÖZYURT da eşlik etti.