KARNE HEYECANINI TEDAVİ OLDUKLARI SERVİSLERDE YAŞADILAR

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Mustafa Eraslan-Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi’nde yatarak tedavi görüp Hastane İlköğretim Okulu’nda eğitim gören öğrenciler, karnelerini öğretmenlerinin ve hastane yöneticilerinin ellerinden aldı.

8 Haziran 2012 Cuma günü gerçekleştirilen karne günü etkinliğinde, Hastane İlköğretim Okulu’nda 2011-2012 Eğitim-Öğretim yılını tamamlayan öğrenciler, hasta yataklarında karne, teşekkür ve takdir belgelerini, Hastaneler Başmüdürü Özcan ÖZYURT, Hastane Müdür Yardımcısı Şerife GÜRCAN, Erciyes Üniversitesi Hastaneleri İlköğretim Okulu Müdürü Sezai YUSUFBEYOĞLU, Öğretmen Alaaddin YILDIZ ve Hastanenin Halkla İlişkiler Görevlisi Ayfer CIRDI’dan aldı. Karnelerinin yanında öğrencilere küçük hediyeler de verildi.

Erciyes Üniversitesi Hastaneleri İlköğretim Okulu Müdürü Sezai YUSUFBEYOĞLU, Milli Eğitim Bakanlığı’nın “Hastanelerde Eğitim” yönergesine istinaden 30 gün ve üzeri yatarak tedavi gören çocuklara eğitim-öğretim verdiklerini kaydetti ve öğrencilerinin karnelerinin iyi olduğunu söyledi.