ÇOCUK  ONKOLOJİ HASTALARI İÇİN MORAL GÜNÜ DÜZENLENDİ

12 Şubat 2005 Cumartesi günü Erciyes Üniversitesi Sağlık-Kültür ve Spor Daire Başkanlığı elamanlarından Nimet Susam tarafından düzenlenen moral gününe E.Ü Rektör yardımcısı Prof. Dr. Şenol KARTAL, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ruhan DÜŞÜNSEL, Hastaneler Başhekimi Prof. Dr. Mehmet DOĞANAY, E.Ü Tıp Fakültesi Öğretim Üyeleri, Tıp Fakültesi Hastanelerinde tedavi gören Pediatri Onkoloji Hastaları, aileleri, Kayseri Polis Meslek Yüksek Okulu öğrencileri ve konuklar katıldı.

 

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi ve Türk Kanser Araştırma ve Savaş Kurumu Kayseri Şube Başkanı Prof. Dr. Mehmet Akif ÖZDEMİR açılışta yaptığı konuşmada, Löseminin tedavi edilebilir bir hastalık olduğunun bilinmesinin önemine değinerek, etkinliğe emeği geçenlere teşekkür etti.

 

Mustafa Özdal İlköğretim Okulu Çocuk Dansları ekibi gösteri sundu. Pediatri Onkoloji Kliniğinde tedavi gören 11 yaşındaki Aynur AYDIN’ da söylediği türkülerle izleyicileri eğlendirdi. İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Tiyatro Grubu sergiledikleri oyunlarla Lösemili çocukların hoşça vakit geçirmelerini sağladı.


Fotoğraflar için Tıklayın