EMEKLİ ÖĞRETİM ÜYELERİNE VEDA YEMEĞİ

      Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Tıp Fakültesi’nden emekli olan 2 öğretim üyesi için veda yemeği düzenlendi.

      ERÜ Tıp Fakültesi Hastaneleri Genel Cerrahi Anabilim Dalında uzun süre görev yapan Prof. Dr. Yücel ARITAŞ ile yine Üroloji Anabilim Dalında uzun süre görev yapan Prof. Dr. Mustafa KARACAGİL için 22 Haziran 2011 Çarşamba günü üniversitenin Talas Sosyal Tesislerinde düzenlenen veda yemeğine; emekli öğretim üyelerinin yanı sıra Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa ÇETİN, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Muhammet GÜVEN, Tıp Fakültesi Dekan Yardımcıları Prof. Dr. Hakan POYRAZOĞLU ve Prof. Dr. Osman GÜNAY, Tıp Fakültesi Hastaneler Başhekimi Prof. Dr. Kudret DOĞRU, Başhekim Yardımcıları Prof. Dr. Can KÜÇÜK ve Doç. Dr. Emine Alp MEŞE ile Üroloji ve Genel Cerrahi Anabilim Dalından öğretim üyeleri katıldı.

      Sohbet ortamında geçen yemekte konuşma yapan Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Muhammet GÜVEN, emekli olan öğretim üyelerine gerek Tıp Fakültesi, gerekse Tıp Fakültesi Hastanelerine verdikleri hizmetten dolayı teşekkür etti.

     Yemek, emekli olan öğretim üyeleri Prof. Dr. Yücel ARITAŞ ve Prof. Dr. Mustafa KARACAGİL’e çiçek ve çeşitli hediyelerin verilmesi ile son buldu.