EMEKLİ OLAN İDARİ PERSONELLER İÇİN TÖREN DÜZENLENDİ

       Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanelerinde görev yapan ve 2011 yılının ilk yarısında emekli olan idari personeller için 27 Temmuz 2011, Çarşamba günü, saat 15.00’te Öğretim Üyeleri Kafeteryasında emeklilik kutlaması yapıldı.

       Törene, ERÜ Tıp Fakültesi Hastaneleri Başhekim Yardımcıları; Doç. Dr. Murat BORLU, Doç. Dr. İbrahim ÖZDOĞRU, Hastane Müdürleri; Aydemir KAYABAŞI, Mustafa DOĞAN, Hastane Müdür Yardımcıları ile Başhemşire Yardımcıları, bazı Öğretim Üyeleri ve emekli olan personeller katıldı.

       Hastaneler Başhekim Yardımcısı Doç. Dr. Murat BORLU, “Bir toplum yaşlılarına gösterdiği davranışlarından bellidir. Bende, kurum temsilcisi olarak diyorum ki; bir kurumun ne kadar kaliteli, iyi bir kurum olduğu, emeklilerine davranışlarından veya emeklilerin o kurumdan nasıl ayrıldıklarına bağlı olarak anlaşılabilir. Bir insan emekli olduğunda hala kurumu hakkında iyi şeyler düşünüyorsa, kurumun iyiliğini içten, gönülden istiyorsa demek ki o kurum iyi bir kurumdur. Bende öğrencilikten beri uzun yıllardır birçoğunuzla birçok şekilde, her kademede beraber çalışarak, bazen spor yaparak, bazen başka durumlarda birlikte olarak kaynaşma sağladım. Personelimizin kuruma aidiyet duygusu ile bağlı olduğunu düşünüyorum. Bundan sonraki yaşamınızda da kurumda gösterdiğiniz emeği, özeni tüm yaşantınızda göstermenizi ve kurumda olduğunuz kadar tüm yaşamınızda mutlu olmanızı diliyorum” dedi.

       Emekli olan personellere plaket ve çiçekleri hastane yöneticileri ve öğretim üyeleri tarafından takdim edildi. Emekli olan personeller de duygu ve düşüncelerini dile getirdiler. Hatıra fotoğraflarının çekilmesinin ardından, programa yiyecek ve içecek ikramı ile devam edildi.

Emekli olan tüm personellerimize, emeklilik hayatlarında sağlık ve mutluluklar dileriz.