HASTANELERİMİZE HAYIRSEVER DESTEĞİ DEVAM EDİYOR
Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Gevher Nesibe Hastanesi Beyin Cerrahi Kliniğinde bulunan üç oda hayırseverler tarafından tefriş edildi.
14 Şubat 2013 tarihinde Hastaneler Başhekimliğinde düzenlenen törene Hastaneler Başhekimi Prof. Dr. Kudret DOĞRU, Hastaneler Başmüdürü Özcan ÖZYURT, Beyin Cerrahi Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ali KURTSOY ile hayırseverler katıldı.
Hastaneler Başhekimi Prof. Dr. DOĞRU “ Hastanelerimizde vatandaşa en iyi hizmeti ücretsiz olarak vermeye çalışıyoruz, burası insanlara şifa dağıtan bir kurum. Siz hayırseverler olduğu sürece bu kurum daha iyi hizmet verecek, sizlerin yapmış olduğu bu yerler, diğer hastaların hayır dualarıyla daha da büyüyecektir. Bu amaçla, bu tür yardımların devam etmesi ile yeni hastaların faydalanmasını sağlayacaktır. Bu anlamda sizlere çok teşekkür ediyoruz.” dedi.
Beyin Cerrahi Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ali KURTSOY’ da “Hastanemize katkı sağlayan hayırseverlerin tefriş ettirmiş olduğu odaları gören diğer kişiler de buralardan örnek alarak oda tefrişinde bulunmaktadırlar.” dedi.
Oda tefrişinde bulunan hayırseverlere, plaketleri Hastaneler Başhekimi Prof. Dr. Kudret DOĞRU tarafından takdim edildi. Tefrişi yapılan odaların gezilmesi ile program son buldu.
Hayırseverler Osman-Ruziye ve Pembeviş TOSUNBAYRAKTAR’ a teşekkürlerimizi sunuyor, merhum Hayrullah TOSUNBAYRAKTAR’a da Allah’tan rahmet diliyoruz.