“KARA PARA AŞK” DİZİSİNİN ALİ KOMİSERİ ÇOCUKLARA HEDİYE DAĞITTI

“Kara Para Aşk” Dizisinin Ali Komiseri Alper TÜREDİ, sosyal sorumluluk projesi kapsamında Erciyes Üniversitesi Mustafa Eraslan-Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi Hematoloji Servisi’nde yatarak tedavi gören çocuklarla buluştu. Çocuklara hediye dağıtıp sohbet eden ünlü oyuncu TÜREDİ, çocukları sevindirmekten ve onların dileklerini yerine getirmekten çok mutlu olduğunu söyledi.

“Bir Dileğim Var” adlı sosyal sorumluluk projesi kapsamında Erciyes Üniversitesi Mustafa Eraslan-Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi Hematoloji Bölümünde yatarak tedavi gören çocukların dileklerini yerine getiren “Kara Para Aşk” Dizisinin Ali Komiseri Alper TÜREDİ, çocuklara hediye dağıtarak onlarla sohbet etti.

Çocukları sevindirmekten dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirten ünlü oyuncu TÜREDİ, “Türkiye çapında 11 hastanede bu sorumluluk projesini gerçekleştirdik. Erciyes Üniversitesi Çocuk Hastanesi projemiz kapsamında 12. hastane oldu. Erciyes Üniversitesi Çocuk Hastanesini gerçekten çok beğendik. İstanbul ve Ankara’da bulunan bir çok hastane dahil burası daha yerleşik ve daha düzenli. Burada çok iyi karşılandım ve çok iyi ağırlandım. Projemize destek verenlere çok teşekkür ediyor ve hastanede tedavi gören bütün çocuklarımıza acil şifalar diliyorum” dedi.

Çocuk Hastanesindeki programının ardından ünlü sanatçı TÜREDİ, İletişim Fakültesi’nde, öğrencilere, “Üniversiteli Gençlerle Sosyal Sorumluluk Bilinci Oluşturmak” konulu konferans verdi.