KADİM KENT KAYSERİ GÜNLERİ’NDE
STANDIMIZ İLGİ GÖRDÜ

Erciyes Üniversitesi ile Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanelerinin birlikte tanıtıldığı stant, Ankara’da düzenlenen “Kadim Kent Kayseri Günleri”nde büyük ilgi gördü. Çok sayıda siyasetçi, bürokrat ve vatandaşın gezdiği Erciyes Üniversitesi tanıtım standında, ziyaretçilere Erciyes Üniversitesi ile Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanelerini tanıtıcı kitap, dergi, gazete ve broşür dağıtılırken, Erciyes Üniversitesi’nin kuruluşundan bu yana geldiği aşamayı anlatan fotoğraf sergisini ziyaretçiler çok beğendi.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde Kayseri Valiliği, üniversiteler, bazı kamu kurumları ve ilçe belediyeleri ile bazı firmaların katılımıyla Ankara Congresium'da düzenlenen ve 4 gün süren “Kadim Kent Kayseri Günleri”nde, Erciyes Üniversitesi ile Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanelerinin birlikte açtığı stant büyük ilgi gördü.

18 Ekim 2012 Perşembe günü başlayan ve açılışını Cumhurbaşkanı Abdullah GÜL’ün yaptığı etkinliğe Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin KELEŞTEMUR da katılırken, Erciyes Üniversitesi standında ziyaretçilere üniversiteyi ve hastaneyi tanıtıcı bol miktarda kitap, dergi, gazete, broşür, kalem, naylon çanta dağıtıldı.

Erciyes Üniversitesi’nin kuruluşundan bu yana geldiği aşamayı anlatan ve büyük beğeni gören fotoğraf sergisinin de yer aldığı standı, başta Başbakan Yardımcısı Beşir ATALAY, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner YILDIZ, İçişleri Bakan Yardımcısı ve Kayseri Eski Valilerinden Osman GÜNEŞ, İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Seyfullah HACIMÜFTÜOĞLU, Kayseri Valisi Şerif YILMAZ, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet ÖZHASEKİ’nin yanı sıra, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı Metin KİLCİ, Rekabet Kurulu Başkanı Prof. Dr. Nurettin KALDIRIMCI, Milli Savunma Eski Bakanlarından Sabahattin ÇAKMAKOĞLU, Spor Eski Bakanlarından Faruk Nafız ÖZAK, Kayseri Eski Valilerinden Mevlüt BİLİCİ ile çok sayıda emekli bürokrat, öğretim üyesi ve vatandaş ziyaret etti.