KEKEÇOĞLAN’DAN LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA MORAL ZİYARETİ

        Ünlü stand-up sanatçılarından Fatih Altın (Kekeçoğlan), Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Mustafa Eraslan ve Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi’nde tedavi gören lösemili çocuklara moral ziyaretinde bulundu.

        Bir dizi tiyatro çalışmaları çerçevesinde Kayseri’de bulunan ünlü stand-up sanatçısı Kekeçoğlan, Mustafa Eraslan-Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi Onkoloji Servisinde tedavi gören lösemi hastası çocukları ziyaret etti. Yaptığı espri ve şakalarla çocukları bol bol güldüren Kekeçoğlan, çocuklara moral verdi.

        Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi ve Türk Kanser Araştırma ve Savaş Kurumu Kayseri Şube Başkanı Prof. Dr. Mehmet Akif Özdemir’in daveti üzerine hastaneye geldiğini belirten Kekeçoğlan, “Bu çocuklar bizim çocuklarımız. Onlara her türlü desteğe hazırım. Bu çerçevede önümüzdeki Haziran ayı içerisinde bazı ünlü sanatçı arkadaşlarımın da katılımı ile Erciyes Üniversitesi’nde lösemili çocuklara yönelik stand-up gösterisi yapmayı planlıyorum. Bu gösterime burada tedavi gören tüm çocuklar ile ailelerini şimdiden davet ediyorum“ dedi.

        Prof. Dr. Mehmet Akif Özdemir ise, gerek hastane, gerekse Türk Kanser Araştırma ve Savaş Kurumu Kayseri Şubesi adına, Kekeçoğlan’a ziyaretinden dolayı teşekkür etti.