MERKEZ LABARATUVARINDA YENİ YIL KUTLAMASI

         Merkez Laboratuvarı çalışanları tarafından düzenlenen yeni yıl kutlaması Merkez Laboratuvarı Personeli, Laboratuvarlardan Sorumlu Öğretim Üyeleri ve Hastaneler Yönetiminin katılımıyla 31 Aralık 2009 tarihinde saat 15:30’da Merkez Laboratuvarı Kafeteryasında yapıldı.
         Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ruhan DÜŞÜNSEL, Hastaneler Başhekimi Prof. Dr. Muhammet GÜVEN, Merkez Laboratuvarı Müdürü Prof. Dr. Mehmet DOĞANAY, Laboratuvar Birimleri Sorumluları Prof. Dr. Türkan PATIROĞLU, Prof. Dr. Sebahattin MUHTAROĞLU, Prof. Dr. Mustafa KENDİRCİ, Prof. Dr. Selma GÖKAHMETOĞLU, Doç. Dr. Duygu PERÇİN, Yrd. Doç. Dr. Musa KARAKÜRKÇÜ, Başhekim Yardımcıları, Hastaneler Başmüdürü Özcan ÖZYURT, Hastane Müdürleri ve Müdür yardımcıları, Merkez Laboratuvarında çalışan teknisyen ve diğer laboratuvar çalışanlarının yeni yılını iyi dileklerle kutladılar.
         Teknisyenler adına ise Başteknisyen Mustafa AL ve Laboratuvar Birimleri Sorumlu Teknisyenleri Nihal ÇAĞLAYANGİL, Adalet BİLGİÇ, Metin AKYILDIZ, Selda ÖZKAN, Hamza ÖTER ve Necmettin ŞİMŞEK çalışma arkadaşlarının, idarecilerin ve öğretim üyelerinin yeni yılını kutlayarak, iyi dileklerini ifade ettiler.
         Düzenlenen organizasyonda kutlama pastası kesilerek, keyifli bir yeni yıl kutlaması gerçekleştirildi.