KAYSERİ MİLLETVEKİLLERİNDEN
ERÜ HASTANELERİNE ZİYARET

Kayseri Milletvekilleri İsmail TAMER ve Ahmet ÖKSÜZKAYA ile beraberindeki heyet, 24 Temmuz 2012 Salı günü Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanelerini ziyaret etti.

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri Başhekimi Prof. Dr. Kudret DOĞRU ile Hastaneler Başmüdürü Özcan ÖZYURT’u ziyaret eden milletvekilleri, hastane ile ilgili bilgi aldı, daha sonra kliniklerde tedavi gören hastalarla görüşerek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Ziyarette Başhekim Prof. Dr. Kudret DOĞRU, hastanede yapılan fiziki iyileştirmeler hakkında milletvekillerini bilgilendirirken, fiziki iyileştirmeleri tamamlanarak hizmete açılan Kulak Burun Boğaz, Baş Boyun Cerrahisi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göğüs Hastalıkları, Endokrinoloji Klinikleri ile Göğüs Hastalıkları Yoğun Bakım Ünitesinin hastalar açısından büyük yarar sağladığını ifade etti.

Başhekim DOĞRU, "Sayın vekillerimize ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum. Bugüne kadar hastanemizin hizmet noktasında kendilerini hep yanımızda gördük. Kendilerine hastanemizle ilgili eksikleri aktardık. En yakın zamanda bu ihtiyaçlarımızın da giderileceğine inanıyoruz" diye konuştu.