NAHÇİVAN DEVLET ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ DEKANI VE
BAZI ÖĞRETİM ÜYELERİ VE ÖĞRENCİLERİNE TÖREN İLE BELGE TAKDİM EDİLDİ.

      Nahçivan Devlet Üniversitesi Tıp Fakültesinde görev yapan bazı öğretim üyeleri ve öğrencilerine 22 Temmuz 2011, Cuma günü, saat 14:00’ te Gevher Nesibe Hastanesi Toplantı Salonunda düzenlenen tören ile çalışma belgeleri taktim edildi.

      Törene ERÜ Rektörü Prof. Dr. Fahrettin KELEŞTEMUR, Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Osman GÜNAY, Hastaneler Başhekimi Prof. Dr. Kudret DOĞRU, Genetik Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr Yusuf ÖZKUL ve Hastaneler Başhekim Yardımcısı Doç. Dr. İbrahim ÖZDOĞRU ile Hastane Yöneticileri katıldı.

      ERÜ Tıp Fakültesi bazı anabilim dallarında bilgi ve görgülerini artırmak üzere çalışma yapan Nahçivan Devlet Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı ve beraberinde gelen dört öğretim üyesi ile yirmi iki öğrenci iki haftalık gözlemci çalışmalarını tamamladı. Nahçivan Devlet Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyeleri; Biyokimya, Genel Cerrahi, Anatomi, Ortopedi ve Travmatoloji, Anestezi ve Reanimasyon Anabilim Dallarında, Öğrenciler ise; Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kardiyoloji, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Beyin Cerrahi, Nöroloji, Anestezi ve Reanimasyon, Acil Tıp Anabilim Dallarında eğitim aldılar.

      ERÜ Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Osman GÜNAY ve Nahçivan Devlet Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Memmedov Behruz QİBLELİ’nin konuşmalarının ardından çalışma belgelerini ERÜ Rektörü Prof. Dr. Fahrettin KELEŞTEMUR, Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Osman GÜNAY, Hastaneler Başhekimi Prof. Dr. Kudret DOĞRU, Genetik Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr Yusuf ÖZKUL ve Hastaneler Başhekim Yardımcısı Doç. Dr. İbrahim ÖZDOĞRU taktim etti. Prof. Dr. Memmedov Behruz QİBLELİ, Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin KELEŞTEMUR ve önceki Rektörlerin, Öğretim Üyelerinin ve Öğrencilerinin kendilerine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti.

      Program yiyecek ve içecek ikramı ile son buldu.