ORTOPEDİ BÖLÜMÜ ÖĞRETİM ÜYELERİNDEN
HASTANE YÖNETİMİNE TEŞEKKÜR YEMEĞİ

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı Başkan ve Öğretim Üyeleri, Ortopedi Servisinin yenilenmesinden dolayı hastane yönetimine teşekkür yemeği verdi.
Gevher Nesibe Hastanesi Ortopedi Servisi’nde gerçekleştirilen yemeğe Rektör Prof. Dr. Fahrettin KELEŞTEMUR, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Muhammet GÜVEN, Tıp Fakültesi Hastaneleri Başhekimi Prof. Dr. Kudret DOĞRU, Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. Emine Alp MEŞE, Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mahmut ARGÜN ile Anabilim Dalı Öğretim Üyeleri Prof. Dr. Mahmut MUTLU, Prof. Dr. Cemil Yıldırım TÜRK, Prof. Dr. Mehmet HALICI ve Doç. Dr. Mithat ÖNER, Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Karamehmet YILDIZ, Genel Sekreter Yardımcısı Doç. Dr. Şükrü Selim HAS, Hastaneler Başmüdürü Özcan ÖZYURT, Hastane Müdürü Mustafa DOĞAN, Başhemşire Aysel UĞUR, Hastane Müdür Yardımcısı Mustafa MEMİŞ ile Başhemşire Yardımcısı Hatice UYSAL katıldı.

Yemekte, Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mahmut ARGÜN, ortopedi servisinin hastane imkanları ve hayırsever desteği ile yenilenmesinden dolayı hastane yönetimine teşekkür etti.