SEKRETERLER GÜNÜ KUTLANDI

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri’nde “24 Nisan Sekreterler Günü” Hastane Halkla İlişkiler Ünitesi tarafından düzenlenen etkinlikle kutlandı.

24 Nisan 2012 Salı günü Gevher Nesibe Hastanesi Kafeteryası’nda gerçekleştirilen etkinliğe Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Muhammet GÜVEN, Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı Osman GÜNAY, Hastaneler Başhekimi Prof. Dr. Kudret DOĞRU, Başhekim Yardımcıları Prof. Dr. Emine ALP MEŞE ve Doç. Dr. Tuncay ÖZGÜN, Hastaneler Başmüdürü Özcan ÖZYURT, Hastane Müdürleri Aydemir KAYABAŞI ve Mustafa DOĞAN, Başhemşire Aysel UĞUR, hastane müdür yardımcıları, bazı öğretim üyeleri ile çok sayıda sekreter katıldı.

Etkinliğin açış konuşmasını yapan Hastaneler Başmüdürü Özcan ÖZYURT, hastanede görevli bütün sekreterlerin günlerini kutladı ve başarılı çalışmalarının devamını diledi.

Hastaneler Başhekimi Prof. Dr. Kudret DOĞRU ise, özverili çalışmalarında dolayı sekreterlere teşekkür etti ve “Sizler çok önemli işler yapıyorsunuz. Vermiş olduğunuz hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor ve bundan sonraki çalışma hayatınızda başarılar diliyorum. Gününüzü kutluyorum” dedi.

Konuşmaların ardından yılın sekreterlerine plaket verildi ve ikramın ardından etkinlik sona erdi.