TEKNİSYEN VE BİYOLOGLAR GÜNÜ KUTLANDI

ERÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezinde “Teknisyenler ve Biyologlar Günü” kutlandı.
Halkla İlişkiler Ünitesi tarafından 15 Nisan 2014 Salı günü Gevher Nesibe Hastanesi 2. Kat Kafeteryada düzenlenen etkinliğe; Hastaneler Başhekimi Prof. Dr. Kudret DOĞRU, Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. Murat BORLU, Hastaneler Başmüdürü Özcan ÖZYURT, İşletme Müdürü Uzm. Salih ERDEM, Hastane Müdürleri Aydemir KAYABAŞI ve Mustafa DOĞAN, Hastane Müdür Yardımcıları, Başhemşire, Başhemşire Yardımcıları, bazı öğretim üyeleri ile çok sayıda teknisyen ve biyolog katıldı.
Etkinlikte kısa bir konuşma yapan Hastaneler Başmüdürü Özcan ÖZYURT tüm teknisyen ve biyologların günlerini kutladı. Hastaneler Başhekimi Kudret DOĞRU’da “Hastanelerimizde ayrı ayrı branşlarda hizmet veren sizlerin gününü kutluyorum.” dedi.
Hastanelerimizde göre yapmakta olan 20 (yirmi) teknisyen ve biyolog’a plaket takdim edildi. Teknisyen ve biyologlar için hazırlanan kokteyl ile program son buldu.
Plaket takdim edilen; Ahmet BÜYÜKAVCI, Ergün KAHRAMAN, Dilek HAMAMCIOĞLU, Mehmet GÖKTAŞ, Serdar AKÇAKOYUNLUOĞLU, Emel KARTIN, Mehmet DOĞMUŞ, Aysel DEMİR, Serap YAĞBASAN, Nafi KIRIKTAŞ, Nurcan HIZLIDUMAN, Mehmet ŞAHİN, Barış GÜDER, Ayla İZMİTLİ, Adnan SARIKURT, Aslı AKSÖZEN, Nizamettin BEKTAŞ, Nalân Hayriye GÜMÜŞ ve Bülent KOCAKAYA’ya çalışmalarında göstermiş oldukları üstün gayret ve başarıdan dolayı teşekkür ediyoruz.