Erü Hastanelerinde Anestezi Teknisyeni Ve Teknikerlerinin Günü Kutlandı

  • Erü Hastanelerinde Anestezi Teknisyeni Ve Teknikerlerinin Günü Kutlandı
  • Erü Hastanelerinde Anestezi Teknisyeni Ve Teknikerlerinin Günü Kutlandı
  • Erü Hastanelerinde Anestezi Teknisyeni Ve Teknikerlerinin Günü Kutlandı

Erciyes Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde  “13 Aralık,  Anestezi Teknisyeni ve Teknikerleri Günü” kutlandı. 

“13 Aralık, Anestezi Teknisyeni ve Teknikerleri Günü” dolayısıyla Hastaneler Yönetimi tarafından ameliyathanelerde görev yapan anestezi teknisyen ve teknikerleri ziyaret edildi.   

Hastaneler Başhekimi Prof. Dr. Kudret DOĞRU, Anestezi teknisyen ve teknikerleri adına Anestezi Başteknisyeni Nermin ARAS’a çiçek takdiminde bulundu. Hastane yöneticileri tarafından anestezi teknisyen ve teknikerlerinin günleri tebrik edildi.  

Gevher Nesibe Hastanesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalında gerçekleştirilen etkinlikte, Hastaneler Başhekimi Prof. Dr. Kudret DOĞRU, Anestezi teknisyenliği ve teknikerliği mesleğinin önemine dikkat çekerek, ameliyathanelerin temel direğinin anestezi olduğuna değindi. Başhekim DOĞRU, son dönemlerde anestezi mesleği alanında açık olduğunu ve anesteziyoloji teknikerliği bölümünü bitiren mezunlara ihtiyaç olduğunu söyledi. Başhekim DOĞRU, “Anestezi uzmanı olarak, anestezi teknisyen ve teknikeri arkadaşların her zaman yanlarındayım ve gereken desteği, her zaman için sağlamaya hazırım” dedi. Başteknisyen Nermin ARAS’ta teknisyen ve teknikerler adına söz alarak bir konuşma yaptı. Yiyecek ve içecek ikramının ardından etkinlik son buldu.    

Hastanelerimizde görev yapan tüm Anestezi Teknisyeni ve Teknikerlerinin günleri kutlar, çalışmalarında başarılar dileriz.   

Ek Ödeme Beyan Eğitim Faaliyetleri
Beyan İşlemleri
Bilimsel Faaliyetler
Beyan İşlemleri
Yemek Listesi
© 2018 Tıp Fakültesi Hastaneleri Bilgi İşlem Merkezi Web Grubu