Hayırsever İşadamı Fevzi Mercan’dan Hastanemize Bağış

  • Hayırsever İşadamı Fevzi Mercan’dan Hastanemize Bağış
  • Hayırsever İşadamı Fevzi Mercan’dan Hastanemize Bağış
  • Hayırsever İşadamı Fevzi Mercan’dan Hastanemize Bağış
  • Hayırsever İşadamı Fevzi Mercan’dan Hastanemize Bağış

Fevzi Mercan – Mustafa ERASLAN Çocuk Hastanesi Çocuk Acil Servisine Hayırsever İşadamı Fevzi MERCAN tarafından ultrason cihazı bağışlandı. Bu cihaz ile Çocuk Acil’e gelen hastaların teşhisleri en kısa sürede konularak tedavilerine başlanacak.   

Çocuk Hastanesinde düzenlenen törene Hayırsever İşadamı Fevzi MERCAN, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hakan POYRAZOĞLU, Hastaneler Başhekimi Prof. Dr. Kudret DOĞRU, Başhekim Yardımcıları Doç. Dr. Abdullah DEMİRTAŞ ve Doç. Dr. Meda KONDOLOT, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları AD.  Başkanı Prof. Dr. Tamer GÜNEŞ, Çocuk Acil Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. M. Adnan ÖZTÜRK, Hastaneler Başmüdürü Özcan ÖZYURT, bazı öğretim üyeleri ile hastane yöneticileri ve personeller katıldı.

Çocuk Acil Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. M. Adnan ÖZTÜRK “ Acil Servislerin olmasa olmazları arasında ultrason cihazlarının yer aldığını söyledi. Hayırsever Fevzi MERCAN’a yapmış olduğu bağışlardan dolayı teşekkür etti.  

Hastaneler Başhekimi Prof. Dr. Kudret DOĞRU “Hastanelerimize uzun yıllardır, gerek bina yapılmasında, gerekse katkı ve bağış sağlamasından dolayı Fevzi Amca’ya teşekkür ediyorum” dedi.

Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hakan POYRAZOĞLU’da katkılarından dolayı Hayırsever Fevzi MERCAN’ a teşekkür etti.

Hayırsever Fevzi MERCAN’a, Hastaneler Başhekimi Prof. Dr. Kudret DOĞRU tarafından çiçek, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hakan POYRAZOĞLU ve Çocuk Acil Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. M. Adnan ÖZTÜRK tarafından plaket takdimi ile etkinlik son buldu.   

Ek Ödeme Beyan Eğitim Faaliyetleri
Beyan İşlemleri
Bilimsel Faaliyetler
Beyan İşlemleri
Yemek Listesi
© 2018 Tıp Fakültesi Hastaneleri Bilgi İşlem Merkezi Web Grubu