Merkezi Laboratuvarda Devir-Teslim Töreni

  • Merkezi Laboratuvarda Devir-Teslim Töreni
  • Merkezi Laboratuvarda Devir-Teslim Töreni
  • Merkezi Laboratuvarda Devir-Teslim Töreni
  • Merkezi Laboratuvarda Devir-Teslim Töreni

ERÜ Hastaneleri Gülser ve Dr. Mustafa GÜNDOĞDU Merkezi Laboratuvar’ında devir teslim töreni yapıldı. Merkezi Laboratuvar sorumlusu Prof. Dr. Mehmet DOĞANAY ile Hastaneler Başhekim Yardımcısı ve aynı zamanda göreve yeni atanan Merkezi Laboratuvar sorumlusu Prof. Dr. Mustafa KULA arasında devir teslim töreni yapıldı.
 
Törene, Hastaneler Başhekimi Prof. Dr. Kudret DOĞRU, Başhekim Yardımcıları Prof. Dr. Mustafa ÇALIŞ, Prof. Dr. Mustafa KULA, Doç. Dr. Meda KONDOLOT, Eski Merkezi Laboratuvar Sorumlusu ve Enfeksiyon Hastalıları ve Klinik Mikrobiyoloji AD. Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet DOĞANAY, Merkezi Laboratuvar; Biyokimya Laboratuvarı Sorumlu Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kader KÖSE, Biyokimya Lab. Sorumlu Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sabahattin MUHTAROĞLU, Seroloji ve Bakteriyoloji Lab. Sorumlu öğretim üyesi Prof. Dr. Hüseyin KILIÇ, İmmünoloji Lab. Sorumlu Öğretim Üyesi Prof. Dr. Türkan PATIROĞLU, Metabolizma Lab. Sorumlu Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa KENDİRCİ, Hematoloji Lab. Sorumlu Öğretim Üyesi Prof. Dr. Musa KARAKÜKÇÜ, Hastaneler Başmüdürü Özcan ÖZYURT, Hastane Müdür ve Müdür Yardımcıları ile Başhemşire katıldı.

Devir-teslim töreninde söz alan, Hastaneler Başhekimi Prof. Dr. Kudret DOĞRU; “2008 yılından beri Merkezi Laboratuvar Sorumlusu olarak görev yapan hocamız Prof. Dr. Mehmet DOĞANAY ile başhekim yardımcısı olarak görev yapan ve Merkezi Laboratuvar Sorumluluğu görevine yeni atanan Prof. Dr. Mustafa KULA için düzenlenen devir teslim törenine hoş geldiniz. Yaklaşık on yıllık süre içerisinde hocamız ve ekip arkadaşları çok yoğun iş yükünün altından kalkmaya çalıştılar,  bu süre içerisinde yaptıkları hizmetlerden dolayı hocamıza ve çalışma arkadaşlarına teşekkürlerimi sunuyor, yeni atanan Merkezi Laboratuvar sorumlusu hocamızı da yeni görevinde başarılar diliyorum.” dedi.   

Karşılıklı bilgi alışverişi sonrasında, Hastaneler Başhekimi Prof. Dr. Kudret DOĞRU eski Merkezi Laboratuvar Sorumlusu Prof. Dr. Mehmet DOĞANAY’a çiçek takdiminde bulundu. Yeni Merkezi Laboratuvar Sorumlusu Prof. Dr. Mustafa KULA’da, Prof. Dr. Mehmet DOĞANAY’a plaket takdim etti.  

Ek Ödeme Beyan Eğitim Faaliyetleri
Beyan İşlemleri
Bilimsel Faaliyetler
Beyan İşlemleri
Yemek Listesi
© 2018 Tıp Fakültesi Hastaneleri Bilgi İşlem Merkezi Web Grubu