12-18 Mayıs Hemşirelik Haftası Etkinlikleri Devam Ediyor

  • 12-18 Mayıs Hemşirelik Haftası Etkinlikleri Devam Ediyor
  • 12-18 Mayıs Hemşirelik Haftası Etkinlikleri Devam Ediyor
  • 12-18 Mayıs Hemşirelik Haftası Etkinlikleri Devam Ediyor

Erciyes Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü tarafından “12-18 Mayıs Hemşirelik Haftası” dolayısıyla Başhemşirelik ziyaret edildi.

Hemşirelik Haftası kapsamında, Hastaneler Yönetimince Başhemşireliğe gerçekleştirilen ziyarete, Hastaneler Başhekimi Prof. Dr. Ahmet Güney, Hastaneler Başmüdürü Özcan Özyurt, Başhemşire Aysel Uğur ile hastane müdür yardımcıları ve başhemşire yardımcısı katıldı. Başhekim Prof. Dr. Ahmet Güney, Hemşirelik Haftası dolayısıyla Başhemşire Aysel Uğur’a çiçek takdiminde bulundu.
Hemşirelik Haftası kapsamında Sabancı Kültür Sitesinde düzenlenen etkinlikte, Hacettepe Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sergül Duygulu, “Herkes İçin Sağlıkta Hemşireler Öncü Bir Ses” konulu konferans verdi.

Oturum başkanlığını Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Hemşirelik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Hülya Uçar’ın yaptığı ve Erciyes Üniversitesi Hastaneleri Başhemşiresi Aysel Uğur, İl Sağlık Müdürlüğünden Uzm. Hem. Kadriye Bıyıklı, özel bir hastaneden de Hem. Hiz. Müdürü Kamile Aykut, ve Öğrenci Hemşireler Derneği Temsilcisi Muhammed Yalçın’ın konuşmacı olarak söz aldığı panel düzenlendi. 
Erciyes Üniversitesi Hastanelerinde görev yapan Hemşire Safiye Taşgın’ın hastane fotoğraflarından oluşan sergisinin açılışı da Sabancı Kültür Sitesinde yapıldı. 

Yine Hemşirelik Haftası kapsamında, konuşmacı Dilek Tekin tarafından “Hayata Bakışta… Motivasyon ve Farkındalık” konulu konferans Hastaneler Başhekimliği Toplantı Salonunda gerçekleştirilecek.   

 

Ek Ödeme Beyan Eğitim Faaliyetleri
Beyan İşlemleri
Bilimsel Faaliyetler
Beyan İşlemleri
Yemek Listesi
© 2018 Tıp Fakültesi Hastaneleri Bilgi İşlem Merkezi Web Grubu