Başhekimimizden “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” Mesajı

  • Başhekimimizden “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” Mesajı
  • Başhekimimizden “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” Mesajı

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri Başhekimi Prof. Dr. Ahmet Güney, “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” dolaysıyla bir mesaj yayımladı. 

Başhekimimiz Prof. Dr. Ahmet Güney, 15 Temmuz 2016 tarihinde ülkemizde en büyük ihanet yaşanmıştır, ülkemizi, milletimizi, demokrasimizi, geleceğimizi yok etmek isteyen hainler harekete geçmiş, menfur darbe girişiminde bulunmuşlardır. Hain darbe girişiminde vatanımızın bölünmez bütünlüğünü, başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, milletimiz canı pahasına birlik ve beraberlik ruhu içerisinde hareket ederek günler ve geceler boyunca demokrasi nöbetleri tutmuştur, vatansever milletimiz ve kamu görevlilerimiz bu aziz vatanımızın sahipsiz olmadığını bütün dünyaya emsali görülmemiş bir biçimde göstermiştir. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü, tarihimizde bir dönüm noktasıdır, unutmamalı ve unutturmamalıyız.  

15 Temmuz darbe girişimi başta olmak üzere, ülkemizin aydınlık geleceği uğruna, vatan aşkıyla canını hiçe sayan şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimizi şükran ve minnetle anıyorum. 

Ek Ödeme Beyan Eğitim Faaliyetleri
Beyan İşlemleri
Bilimsel Faaliyetler
Beyan İşlemleri
Yemek Listesi
© 2018 Tıp Fakültesi Hastaneleri Bilgi İşlem Merkezi Web Grubu