ERÜ Hastanelerine Bir Hayırsever Desteği Daha

  • ERÜ Hastanelerine Bir Hayırsever Desteği Daha
  • ERÜ Hastanelerine Bir Hayırsever Desteği Daha

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Gevher Nesibe Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Kliniğinde bulunan iki oda, Hayırsever Emekli Öğretmen M. Gevher Kademoğlu tarafından tefriş edildi.  
Hastaneler Başhekimliğinde düzenlenen törene, Hastaneler Başhekimi Prof. Dr. Ahmet Güney, Hastaneler Başmüdürü Özcan Özyurt, Hayırsever M. Gevher KADEMOĞLU ile Oğlu Levent KADEMOĞLU katıldı. 
Hastaneler Başhekimi Prof. Dr. Ahmet Güney, “Her zaman devlet desteği ile ihtiyaçlarımızı temin edemiyoruz, hastanelerimizin eksiklerinin giderilmesinde hayırseverlerimiz sağ olsunlar bize katkı sağlıyorlar. Tüm hayırseverlerimize çok teşekkür ediyorum. Tabii hastanelerimizde bu donanımların sağlanması önemli, bu hizmeti üretecek yetkin hocalarımıza, sağlık çalışanlarımıza ihtiyaç var. Biz burada bunu sağlamaya çalıyoruz. Yurt dışından da hasta kabul ediyoruz. Hastanelerimizin, ülkemizde verilen sağlık hizmetlerinin öncüsü konumda olması bizleri sevindirmektedir” diye konuştu.  
Hayırsever M. Gevher Kademoğlu ’da Erciyes Üniversitesi Hastanelerinde verilen sağlık hizmetlerini çok kaliteli ve başarılı bulduğunu ifade etti.  
Hastaneler Başhekimi Prof. Dr. Ahmet Güney, katlılarında dolayı Hayırsever M. Gevher Kademoğlu’na çiçek, Hastaneler Başmüdürü Özcan Özyurt’ta plaket takdiminde bulundu. 

 

Ek Ödeme Beyan Eğitim Faaliyetleri
Beyan İşlemleri
Bilimsel Faaliyetler
Beyan İşlemleri
Yemek Listesi
© 2018 Tıp Fakültesi Hastaneleri Bilgi İşlem Merkezi Web Grubu