Başhekimimiz Prof. Dr. Ahmet Güney’in “Dünya Engelliler Haftası” Mesajı

  • Başhekimimiz Prof. Dr. Ahmet Güney’in “Dünya Engelliler Haftası” Mesajı

Engelliler konusundaki bilincin ve farkındalığın artırılması,  engelli bireylerin sorunlarının gündeme getirilerek çözümler üretilmesi ve tüm vatandaşlarımızın bu konuda duyarlı olmalarının sağlanması amacıyla her yıl 10-16 Mayıs tarihleri arasında Dünya Engelliler Haftası olarak kutlanmaktadır. 

Engelli insanlarımızın yaşadıkları sorunlar sadece kendilerini değil, ailelerini, çevrelerini, toplumu, kısacası tüm insanları etkilemektedir. Bu yüzden engelli vatandaşlarımıza sahip çıkmalı, onları sevgi ve anlayışla kucaklamalıyız. 

Tüm dünyada ve ülkemizde görülen yeni koronavirüs (COVİD-19) salgını nedeniyle evde kalarak kısıtlamalara uymak zorunda kalan engelli bireylerimizi ve ailelerini gösterdikleri gayretten dolayı teşekkür ediyorum. 

Bu duygu ve düşüncelerle 10-16 Mayıs Dünya Engelliler Haftası ile sınırlı olmamak kaydıyla tüm vatandaşlarımızın engelli vatandaşlarımıza yardımcı ve destek olmalarını, kurumumuzda görev yapan engelli personelimize ve tüm engelli bireylerimize,  ailelerine, sağlık, huzur, mutluluk ve yaşantılarında kolaylıklar diliyor, sevgi ve saygılarımı  sunuyorum.

   Prof. Dr. Ahmet GÜNEY 
  Hastaneler Başhekimi 

 

 

Ek Ödeme Beyan Eğitim Faaliyetleri
Beyan İşlemleri
Bilimsel Faaliyetler
Beyan İşlemleri
Yemek Listesi
© 2020 Tıp Fakültesi Hastaneleri Bilgi İşlem Merkezi Web Grubu