Başhekimimiz Prof. Dr. H. Kutay Taşdemir’den “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” Mesajı

  • Başhekimimiz Prof. Dr. H. Kutay Taşdemir’den “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” Mesajı
  • Başhekimimiz Prof. Dr. H. Kutay Taşdemir’den “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” Mesajı

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri Başhekimi Prof. Dr. H. Kutay Taşdemir, “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 

Hastaneler Başhekimi Prof. Dr. H. Kutay Taşdemir, Bundan dört yıl önce ülkemizde en büyük ihanet yaşanmıştır, ülkemizi, milletimizi, demokrasimizi ve geleceğimizi yok etmek isteyen hainler harekete geçmiş, menfur darbe girişiminde bulunmuşlardır. Hain darbe girişiminde vatanımızın bölünmez bütünlüğünü, başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, ülkesine, devletine, demokrasiye, anayasal düzene ve özgürlüğe inanan milletimiz canı pahasına birlik ve beraberlik ruhu içerisinde hareket ederek, günler ve geceler boyunca demokrasi nöbetleri tutmuştur. Vatansever milletimiz ve kamu görevlilerimiz bu aziz vatanımızın sahipsiz olmadığını, aydınlık bir gelecek idealinden asla taviz vermeyeceğini, bütün dünyaya emsali görülmemiş bir biçimde göstermiştir.

 

15 Temmuz darbe girişimi başta olmak üzere, Türk Milleti’nin varlığına, istikbaline ve inançlarına başkaldıranlara karşı gereken dersi veren, vatan aşkıyla canını hiçe sayan şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimizi şükran ve minnetle anıyorum. Vatanımıza ve bağımsızlığımıza sahip çıkan milletimizi de saygıyla selamlıyorum.  

 

 

 

  Prof. Dr. H. Kutay TAŞDEMİR

Hastaneler Başhekimi

Ek Ödeme Beyan Eğitim Faaliyetleri
Beyan İşlemleri
Bilimsel Faaliyetler
Beyan İşlemleri
Yemek Listesi
© 2020 Tıp Fakültesi Hastaneleri Bilgi İşlem Merkezi Web Grubu