Başhekimimiz Prof. Dr. H. Kutay Taşdemir’in “Kurban Bayramı” Mesajı

  • Başhekimimiz Prof. Dr. H. Kutay Taşdemir’in “Kurban Bayramı”  Mesajı
  • Başhekimimiz Prof. Dr. H. Kutay Taşdemir’in “Kurban Bayramı”  Mesajı

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri Başhekimi Prof. Dr. H. Kutay Taşdemir, Kurban Bayramı dolayısıyla bir açıklama yaptı. Bayramlarımız, gelenek ve göreneklerimizin kuşaktan kuşağa aktarılmasına vesile olan özel günlerimizdir. Bu günlerin sevincini, hayatımızın her anına taşıyabilmemiz için yardımlaşma ve dayanışma içerisinde olmalıyız. Vefanın, sadakatin, fedakârlığın, iyiliğin ve güzelliğin harmanlandığı Kurban Bayramına ulaşmanın sevinci içerisindeyiz. Kurban, bütün sevgileri sevilen uğruna feda edebilmenin gereğidir.

 

Bu vesileyle hastanelerimizden sağlık hizmeti alan hastalarımızın, akademik ve idari personelimizin, bütün milletimizin ve İslam âleminin Kurban Bayramlarını tebrik ediyor, Yüce Allah’tan tüm Müslümanların hayırlara vesile olacak dualarının ve ibadetlerinin kabul olmasını diliyorum.   

 

COVİD-19 salgını nedeniyle bayramda kalabalık ortamlardan uzak kalalım, kendimizi, ailemizi, sevdiklerimizi ve tüm insanların sağlığını düşünerek hareket edelim. Maskemizi takalım, el hijyenine dikkat edelim ve sosyal mesafemizi koruyalım. Hastalıkların ve salgınların olmadığı, bayramlara kavuşmak dileğiyle, tüm Müslümanların mübarek Kurban Bayramını kutluyorum.

 

Prof. Dr. H. Kutay TAŞDEMİR

                                                                                                   Hastaneler Başhekimi

Ek Ödeme Beyan Eğitim Faaliyetleri
Beyan İşlemleri
Bilimsel Faaliyetler
Beyan İşlemleri
Yemek Listesi
© 2020 Tıp Fakültesi Hastaneleri Bilgi İşlem Merkezi Web Grubu