YATAŞ Onursal Başkanı Yılmaz Öztaşkın, Başhekimimiz Prof. Dr. H. Kutay Taşdemir’i Ziyaret Etti

  • YATAŞ Onursal Başkanı Yılmaz Öztaşkın, Başhekimimiz Prof. Dr. H. Kutay Taşdemir’i Ziyaret Etti
  • YATAŞ Onursal Başkanı Yılmaz Öztaşkın, Başhekimimiz Prof. Dr. H. Kutay Taşdemir’i Ziyaret Etti

YATAŞ Onursal Başkanı Yılmaz Öztaşkın,  yeni göreve başlayan Başhekimimiz Prof. Dr. H. Kutay Taşdemir’i ziyaret ederek, “Hayırlı Olsun” dileğinde bulundu.

Başhekimlik Makamında gerçekleşen ziyarette, YATAŞ Onursal Başkanı Yılmaz Öztaşkın,  Başhekimimiz Prof. Dr. H. Kutay Taşdemir’i tebrik ederek, yeni görevinde başarılar diledi.  

Başhekim Prof. Dr. H. Kutay Taşdemir ise YATAŞ Onursal Başkanı Yılmaz Öztaşkın’a ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Erciyes Üniversitesi Hastaneleri logolu kupayı takdim etti.

YATAŞ Onursal Başkanı Yılmaz Öztaşkın, Yılmaz-Mehmet Öztaşkın Kalp Hastanesi’ni 1999 yılında yaptırarak üniversitemize bağışlamıştı. Hastanede erişkin kardiyoloji hastalarının muayene, tetkik, ameliyat, tedavi ve girişimsel işlemleri başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Ayrıca 120 yatak kapasitesi ile hizmet vermekte olan Yılmaz-Mehmet Öztaşkın Kalp Hastanesinde; EKO, EKG ve Efor birimleri mevcuttur. Hastanede; Kalp Damar Cerrahisi, Kardiyoloji ve Hipertansiyon Poliklinikleri, Koroner Anjiyografi Ünitesi, Koroner ve Kalp Damar Cerrahisi Servisleri ile 32 yatak kapasiteli KVC ve Koroner Yoğun Bakım Üniteleri vardır. Binada,  kalp ameliyatlarının yapıldığı üç adet ameliyathane de bulunmaktadır.  

 

Ek Ödeme Beyan Eğitim Faaliyetleri
Beyan İşlemleri
Bilimsel Faaliyetler
Beyan İşlemleri
Yemek Listesi
© 2020 Tıp Fakültesi Hastaneleri Bilgi İşlem Merkezi Web Grubu