Aile Hekimliği

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HASTANELERİ
AİLE HEKİMLİĞİ


Aile Hekimliği Gevher Nesibe Hastanesi içerisinde Erciyes Üniversitesi Öğretim Üyeleri ve yakınlarının sağlık sorunlarında birinci basamak hizmeti vermekte ve diğer bölümler ile Öğretim Üyeleri ve yakınlarının  tanı ve tedavi prosedürlerinde bağlantı kurmaktadır.

Öğrenci ve öğretim üyelerinin yurt dışı çalışma ziyaretleri öncesinde talep edilen sağlık durumlarını belirtir değerlendirmelere ilişkin belgeler düzenlenmektedir. 
Aile Hekimliği kişiye yönelik kapsamlı ve sürekli sağlık hizmeti sunumunu amaçlamaktadır. Bu hizmet sunumu yaş, cinsiyet ayrımı gözetmeksizin herkes için sağlığı geliştirici, koruyucu ve tedavi edici hizmetleri içermektedir.
Üniversitemiz Öğretim Üyeleri ve yakınları bölümümüzden periyodik muayene ve diyet ile ilgili hizmetleri almaktadırlar. Bunun dışında ise diğer bölümlere yapacakları müracaatlar için randevu alınması, diğer bölümlerden istenen tetkikler için numune, Radyolojik tetkikler için randevu alınması tahlil ve tetkik sonuçlarının alınması gibi hizmetler sunulmaktadır.
 
Bölümümüzde yapılan tanı,tetkik ve tedavi işlemleri:
Bioimpedans ölçümü

 
Randevu almak için
Tüm randevular bölüm sekreterliğimizden alınmaktadır.
Tel 0 352 207 66 66 - 23850
 
Bölümümüze ulaşmak için
Bölümümüz Gevher Nesibe Hastanesi Poliklinik girişinde sol tarafta zemin katta bulunmaktadır.
(Eski Acil girişi-Veznelerin karşısı)
 
Ek Ödeme Beyan Eğitim Faaliyetleri
Beyan İşlemleri
Bilimsel Faaliyetler
Beyan İşlemleri
Yemek Listesi
© 2018 Tıp Fakültesi Hastaneleri Bilgi İşlem Merkezi Web Grubu