Başhekimimiz Prof. Dr. H. Kutay Taşdemir’in “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı” Mesajı

  • Başhekimimiz Prof. Dr. H. Kutay Taşdemir’in “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı” Mesajı
  • Başhekimimiz Prof. Dr. H. Kutay Taşdemir’in “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı” Mesajı

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde milletimizin gücüyle 97 yıl önce kurulan Türkiye Cumhuriyetini, milletçe birlik ve beraberlik içerisinde kutlamanın onur ve gururunu yaşıyoruz. 
 
Şanlı tarihimizde, ecdadımızın üstün gayret ve fedakârlıklarıyla, eşsiz mücadeleler vererek kazanmış olduğu Cumhuriyet, istiklalimizin ve özgürlüğümüzün sembolüdür. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk Gençliğine ve Türk Milletine en büyük emaneti olan Cumhuriyetin kazanımlarına ve temel haklarına sahip çıkarak yaşatmak, milli bilince sahip bireyler olarak yetişmek, hedeflerimize ulaşmak için çalışmak ve gerektiğinde fedakârlıkta bulunmamız gerekir. 

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, İstiklal Savaşı’nda, 1974 Kıbrıs Barış Harekâtında, 15 Temmuz’da, terörle mücadelede ve diğer operasyonlarda,  ülkemizin bölünmez bütünlüğü, milletimizin birliği ve beraberliği için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle, kahraman gazilerimizi de saygı ve şükranla anıyorum. 

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm akademik ve idari personelimiz ile vatandaşlarımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.

Prof. Dr. H. Kutay TAŞDEMİR 
Hastaneler Başhekimi 
 

 

 

Ek Ödeme Beyan Eğitim Faaliyetleri
Beyan İşlemleri
Bilimsel Faaliyetler
Beyan İşlemleri
Yemek Listesi
© 2020 Tıp Fakültesi Hastaneleri Bilgi İşlem Merkezi Web Grubu