Başhekimimiz Prof. Dr. H. Kutay Taşdemir’in Yeni Yıl Mesajı

  • Başhekimimiz Prof. Dr. H. Kutay Taşdemir’in Yeni Yıl Mesajı
  • Başhekimimiz Prof. Dr. H. Kutay Taşdemir’in Yeni Yıl Mesajı

2020 yılı ülkemizde ve tüm dünyada COVİD-19’la mücadele yılı olarak geçti. Hastanelerimizde, Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu’nun önerileri doğrultusunda, çalışanlarımıza, hastalarımıza ve toplumumuza yönelik tedbirleri aldık ve gerekli hizmet uygulamalarını gerçekleştirdik.

III. basamak sağlık kuruluşu olarak, şehrimize ve bölgemize yakışır verimli ve kaliteli sağlık hizmetini hastalarımıza sunduk. Pandemi nedeniyle zor şartlar altında görev yapan tüm çalışanlarımızın haklarını gözettik, hastalarımızın hak ihlaline uğramaması konusunda gerekli özeni gösterdik.  Bu zor dönemde hastalarımızın memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya çalıştık. 
2020 yılında tüm kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgütleri ve hayırseverlerle işbirliği ve dayanışma içerisinde olduk.

2021 yılında da hedeflerimize ulaşmak, vermiş olduğumuz sağlık hizmetinin kalitesini üst seviyelere çıkarmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.  Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri olarak ülkemizde ilkleri gerçekleştiren sağlık kuruluşu olmanın gururu ve mutluluğunu yaşamaktayız. 23 Nisan 2021 tarihinde açılması planlanan Çocuk Hematoloji-Onkoloji ve Kemik İliği Nakli Hastanemiz de, Türkiye’nin en büyük Çocuk Kemik İliği Nakli Hastanesi olacaktır.

Hedeflerimize ulaşmamızda desteğini esirgemeyen tüm sağlık çalışanlarımız ile hastalarımız ve yakınlarının yeni yılını en içten dileklerimle kutlar, 2021 yılında bu salgının bitmesini,  ülkemize ve tüm dünyaya barış, huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini dilerim. 

Prof. Dr. H. Kutay TAŞDEMİR
Hastaneler Başhekimi   

 

 

Ek Ödeme Beyan Eğitim Faaliyetleri
Beyan İşlemleri
Bilimsel Faaliyetler
Beyan İşlemleri
Yemek Listesi
© 2020 Tıp Fakültesi Hastaneleri Bilgi İşlem Merkezi Web Grubu