×

Başhekimimiz Prof. Dr. İbrahim Halil Kafadar, “Kurban Bayramı” Münasebetiyle Hastalara ve Sağlık Personeline Ziyarette Bulundu


Başhekimimiz Prof. Dr. İbrahim Halil Kafadar, “Kurban Bayramı” Münasebetiyle Hastalara ve Sağlık Personeline Ziyarette Bulundu

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Tıp Fakültesi Hastaneleri Başhekimi Prof. Dr. İbrahim Halil Kafadar, Kurban Bayramı münasebetiyle çeşitli kliniklerde tedavi gören hastalar ile acil servise başvuran hastaları ve sağlık çalışanlarını ziyaret etti.

Hastaneler Başhekimi Prof. Dr. İbrahim Halil Kafadar ve beraberindeki Hastane Yönetimi ile, birlikte Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi Diyaliz Ünitesine, KANKA Çocuk Hematoloji-Onkoloji Hastanesi Kliniklerine, erişkin Hematoloji-Onkoloji Bölümünde tedavi gören hastalara ve Türkan-Mehmet Büyüknalbant Çocuk Acil Servisi ile Gevher Nesibe Hastanesi Acil Servisine başvuran hastalar ve sağlık çalışanlarını ziyaret ederek bayramlaştı.

Başhekim Prof. Dr. İbrahim Halil Kafadar, “Kurban Bayramı vesilesiyle hastanelerimizde tedavi gören hastalarımızı Hastane Yönetimimiz ile birlikte ziyaret ettik, tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum. Bayram dolayısıyla sağlık hizmetini kesintisiz bir şekilde sürdüren sağlık çalışanlarımıza da çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Kategori