×

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sayın Mehmet Özhaseki ve Hayırseverlerden KANKA Hastanesine Ziyaret


 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sayın Mehmet Özhaseki ve Hayırseverlerden KANKA Hastanesine Ziyaret

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sayın Mehmet Özhaseki ve beraberindeki hayırseverler KANKA Çocuk Hematoloji-Onkoloji ve Kemik İliği Hastanesini ziyaret etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sayın Mehmet Özhaseki’nin ziyaretine, Kayseri Valisi Sayın Gökmen Çiçek, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Dr. Memduh Büyükkılıç, Erciyes Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Fatih Altun, Hastaneler Başhekimi Prof. Dr. Fatih Horozoğlu, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları AD. Çocuk Hematoloji-Onkoloji Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Musa Karakükçü ile hastanenin yapını üstlenen hayırseverler katıldı.

KANKA Çocuk Hematoloji-Onkoloji ve Kemik İliği Hastanesi hakkında bilgi alan Sayın Mehmet Özhaseki ve beraberindeki heyet hastaneyi gezerek, hastanede tedavi gören çocuklar ve hasta yakınlarıyla görüştü.

KANKA Çocuk Hematoloji-Onkoloji ve Kemik İliği Hastanesi’nin yaptıran hayırseverlerimize ve bu hastanenin yapılmasına vesile olan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sayın Mehmet Özhaseki’ ye çok teşekkür ediyoruz.

Kategori