×

Başhekimimiz Doç. Dr. Fatih Horozoğlu, 12 Mayıs Hemşireler Günü’nü Kutladı


Başhekimimiz Doç. Dr. Fatih Horozoğlu,  12 Mayıs Hemşireler Günü’nü Kutladı

Hastaneler Başhekimi Doç. Dr. Fatih Horozoğlu, 12 Mayıs Hemşireler Günü münasebetiyle Hastane Başhemşireliğinin Hemşireler Gününü Kutladı.

Başhekimlik toplantı salonunda yapılan kutlamaya, Hastaneler Başhekimi Doç. Dr. Fatih Horozoğlu, Başhekim Yardımcıları; Prof. Dr. Cevat Yazıcı, Prof. Dr. İnsu Yılmaz ve Doç. Dr. Ömer Önal, Hastaneler Başmüdürü Özcan Özyurt, Hastane Müdürleri; Aydemir Kayabaşı, Mustafa Doğan ve Şerife Gürcan, Hastane Müdür Yardımcıları; Necla Güngör Camuscu, Mustafa Memiş, Tülin Filik, Ayhan Özalp ve Ruşen Erez, Başhemşire Yardımcısı ve Başhemşire Vekili Asuman Sönmez ile Başhemşire Yardımcıları; Özlem Özsoy Karakoç, Arzu Asiye İpiçürük ve Bengül Tarsusluoğlu katıldı.

Hastaneler Başhekimi Doç. Dr. Fatih Horozoğlu yaptığı konuşmada, “Hemşirelik mesleğini icra eden hemşirelerimiz sağlık sisteminin bel kemiğini oluşturmaktadır. Hemşirelerimiz büyük bir gayret ve özveriyle diğer sağlık çalışanlarıyla birlikte iş birliği yaparak en iyi sağlık bakım hizmetini vermeye çalışmaktadır. Hemşirelerimizin daha iyi şartlarda hizmet vermelerini istiyoruz, daha iyi şartlarda hemşireler gününü kutlamak nasip olur, inşallah” diye konuştu.

Hastaneler Başhekimi Doç. Dr. Fatih Horozoğlu’nun Başhemşire Yardımcısı Asuman Sönmez’e çiçek takdimi ile program son buldu.

Kategori
Diğer Haberler