×

Hastaneler Başhekimi Doç. Dr. Fatih Horozoğlu’ndan Hastalara Ziyaret


Hastaneler Başhekimi Doç. Dr. Fatih Horozoğlu’ndan Hastalara Ziyaret

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Tıp Fakültesi Hastaneleri Başhekimi Doç. Dr. Fatih Horozoğlu, Kurban Bayramı nedeniyle Çocuk Hematoloji-Onkoloji ve Kemik İliği Nakil Merkezi ve Mustafa Eraslan-Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi ile Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesinde tedavi gören hastaları ziyaret etti.

Başhekim Doç. Dr. Fatih Horozoğlu’na, Başhekim Yardımcıları Prof. Dr. İsmail Koçyiğit ve Doç. Dr. Özge Pamukçu, Çocuk Hematoloji-Onkoloji Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Musa Karakükcü, Dr. Öğretim Üyesi Ebru Yılmaz ve Dr. Öğretim Üyesi Alper Özcan ile Hastane Müdürü Mustafa Al, Başhemşire Aysel Uğur, Hastane Müdür Yardımcısı Necla Güngör Camuscu, Başhemşire Yardımcısı Asuman Sönmez ve hastane personeli eşlik etti.

Başhekim Doç. Dr. Fatih Horozoğlu, ziyarette bulunduğu Çocuk Hematoloji-Onkoloji ve Kemik İliği Nakil Merkezi ile Mustafa Eraslan-Fevzi Mercan Çocuk Hastanesinde tedavi gören çocuk hastalara çeşitli hediyeler verdi. Başhekim Doç. Dr. Fatih Horozoğlu, “Hayırsever desteği ile çocuk hastalarımıza hediye temin eden hayırseverimize çok teşekkür ediyorum, hastalarımıza da acil şifalar diliyor, bayramlarını kutluyorum” diye konuştu.

Başhekim Doç. Dr. Fatih Horozoğlu, Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. İsmail Koçyiğit Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesine geçerek klinikte tedavi gören hastaları ziyaret ederek, bayramlarını kutladı.

Kategori
Diğer Haberler