×

Vali Gökmen Çiçek, KANKA Çocuk Hematoloji-Onkoloji Hastanesini Ziyaret Etti


Vali Gökmen Çiçek, KANKA Çocuk Hematoloji-Onkoloji Hastanesini Ziyaret Etti

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Tıp Fakültesi KANKA Çocuk Hematoloji-Onkoloji Hastanesini ziyaret etti.

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek’e, Erciyes Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. Hakan Poyrazoğlu, Hastaneler Başhekimi Prof. Dr. Fatih Horozoğlu, Çocuk Sağlığı Hastalıkları AD. Çocuk Hematoloji-Onkoloji Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Musa Karakükçü, Çocuk Hematoloji-Onkoloji Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ekrem Ünal, Hastane Müdür Yardımcısı Necla Güngör Camuscu, Başhemşire Yardımcısı Asuman Sönmez ile öğretim görevlileri eşlik etti.

KANKA Çocuk Hematoloji-Onkoloji Hastanesi hakkında bilgi alan Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, hastaneyi gezerek, hastanede tedavi gören çocuklar ve aileleri ile görüştü. Vali Gökmen Çiçek, çocuklara çeşitli oyuncaklar hediye etti.

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, KANKA Çocuk Hematoloji-Onkoloji Hastanesinde tedavi gören hastaların ve yakınlarının burada aldıkları hizmetten memnun olduklarını, bu hizmeti veren fedakâr tüm sağlık çalışanlarına ve hastanenin yapımında emeği geçen herkese çok teşekkür ettiğini söyledi.

Kategori