Adölesan Kliniğine Hayırsever Desteği
![Adölesan Kliniğine Hayırsever Desteği](/images/HaberType_1/ee2f80b0-7ae7-492f-bd11-437d47cfe30f.jpg)
Hayırsever Nuran-İsmail Hasoğlu tarafından, Mustafa Eraslan-Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi Adölesan Kliniğinde bulunan özel odanın tefrişi yapılarak, klinik tuvaletleri yenilendi.
Mustafa Eraslan- Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi idari katında düzenlenen merasime, Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. Musa Karakükçü, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Duran Arslan, Hastane Müdür Yardımcısı Necla Güngör Camuscu ile Hayırseverler Nuran Hasoğlu, Şükrü Hasoğlu, Fuat Hasoğlu, Asuman Hasoğlu ve Safiye Ersolak katıldı.
Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. Musa Karakükçü hayırseverlere desteklerinden dolayı teşekkür ederek, plaket takdiminde bulundu. Çocuk Sağlığı Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Duran Arslan’ da hayırsever aileye teşekkür belgesi ve çiçek takdim etti.
Kategori
![](/images/heartbeat2.png)
17 Şubat 2018 Cumartesi
17 Şubat 2018 Cumartesi
17 Şubat 2018 Cumartesi
17 Şubat 2018 Cumartesi
17 Şubat 2018 Cumartesi
17 Şubat 2018 Cumartesi