Başhekimimiz Prof. Dr. Ahmet Güney’den Hastanede Tedavi Gören Hemşirelere Anlamlı Ziyaret
![Başhekimimiz Prof. Dr. Ahmet Güney’den Hastanede Tedavi Gören Hemşirelere Anlamlı Ziyaret](/images/HaberType_1/ee2f80b0-7ae7-492f-bd11-437d47cfe30f.jpg)
12-18 Mayıs Hemşirelik Haftası kapsamında Hastaneler Başhekimi Prof. Dr. Ahmet Güney, hastanede tedavi goren hemşireleri ziyaret etti.
Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Gevher Nesibe Hastanesinde gerçekleştirilen ziyarete, Hastaneler Başhekimi Prof. Dr. Ahmet Güney, Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. İnsu Yılmaz, Hastaneler Başmüdürü Özcan Özyurt ve Başhemşire Aysel Uğur katıldı.
Başhekim Prof. Dr. Ahmet Güney ve hastane idarecileri, hastanede tedavi goren hemşirelere geçmiş olsun dileklerinde bulunarak, Hemşirelik Haftalarını kutladılar.
Hastaneler Başhekimi Prof. Dr. Ahmet Güney’de Hemşirelik Haftası dolayısıyla şunları söyledi. “Gece-gündüz demeden sağlımız için çalışan, her türlü özveri, gayret ve sevgi ile mesleğini icra etmeye çalışan hemşirelerimizin Hemşirelik Haftalarını kutlar, meslek hayatlarında başarılar dilerim” dedi.
Kategori
![](/images/heartbeat2.png)
17 Şubat 2018 Cumartesi
17 Şubat 2018 Cumartesi
17 Şubat 2018 Cumartesi
17 Şubat 2018 Cumartesi
17 Şubat 2018 Cumartesi
17 Şubat 2018 Cumartesi