Başhekimimiz Prof. Dr. H. Kutay Taşdemir’in “16 Ekim Dünya Anestezi Günü” Mesajı
![Başhekimimiz Prof. Dr. H. Kutay Taşdemir’in “16 Ekim Dünya Anestezi Günü” Mesajı](/images/HaberType_1/ee2f80b0-7ae7-492f-bd11-437d47cfe30f.jpg)
Ameliyat öncesinde ve sonrasında ağrı duymamızı engelleyen, bilgisiyle ameliyat sürecinin sonunda, hastaların sağlığına kavuşmasına katkısı olan, sağlık ekibinin bir parçası da anestezi çalışanlarıdır. Çeşitli yöntemlerle uygulanan anestezi işlemlerinde amaç, hastaların güvenliğidir. Bu uygulamayı da güvenli bir şekilde gerçekleştiren, anestezi uzmanları ve ekibidir.
Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanemiz Ameliyathanelerinde, hastalarımızın yaşamsal fonksiyonlarını ileri teknolojik anestezi ve diğer cihazlarımızla izlemekteyiz. Modern ameliyathanelerimizde, başarılı hocalarımız ve ekibimizle, güvenli anestezi uygulamalarını gerçekleştirmekteyiz.
Ameliyathanelerimizin gizli kahramanları olan anestezi hocalarımızın, hekimlerimizin, teknikerlerimizin ve teknisyenlerimizin, 16 Ekim Dünya Anestezi Günlerini kutluyorum.
Kategori
![](/images/heartbeat2.png)
17 Şubat 2018 Cumartesi
17 Şubat 2018 Cumartesi
17 Şubat 2018 Cumartesi
17 Şubat 2018 Cumartesi
17 Şubat 2018 Cumartesi
17 Şubat 2018 Cumartesi