ERÜ Hastanelerinde "Siber Güvenlik Farkındalık Eğitimi" Düzenlendi
![ERÜ Hastanelerinde "Siber Güvenlik Farkındalık Eğitimi" Düzenlendi](/images/HaberType_1/ee2f80b0-7ae7-492f-bd11-437d47cfe30f.jpg)
ERÜ Hastaneleri Bilgi İşlem Merkezi tarafından düzenlenen "Siber Güvenlik Farkındalık Eğitimi" kapsamında hastanelerde görevli yöneticiler ve bilgi teknolojisi ürünlerini kullanan 2000’ i aşkın akademik ve idari personele siber güvenlik farkındalık eğitimi verildi.
Eğitim ile çalışanlara, güncel siber tehditler, saldırı türleri anlatıldı ve daha güvenli bir siber dünyada yaşamlarına yönelik alabilecekleri tedbirler konusunda temel bilgiler verildi.
Kategori
Diğer Haberler
![](/images/heartbeat2.png)
17 Şubat 2018 Cumartesi
17 Şubat 2018 Cumartesi
17 Şubat 2018 Cumartesi
17 Şubat 2018 Cumartesi
17 Şubat 2018 Cumartesi
17 Şubat 2018 Cumartesi