Tüberküloz Kontrol Programındaki Uygulamalar ERÜ Tıp Fakültesi'nde Masaya Yatırıldı
![Tüberküloz Kontrol Programındaki Uygulamalar ERÜ Tıp Fakültesi'nde Masaya Yatırıldı](/images/HaberType_1/ee2f80b0-7ae7-492f-bd11-437d47cfe30f.jpg)
Türk Toraks Derneği Orta Anadolu Şubesi tarafından Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Gevher Nesibe Hastanesi’nde düzenlenen konferansta tüberküloz kontrol programlarındaki uygulamalar ele alındı.
ERÜ Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kazım Üzüm, konuşmacı olarak katıldığı konferansta, tüberküloz hastalığının ülkemizdeki durumu, hastalığın teşhis ve tedavisi, BCG aşısı, bu konuda yürütülen politikalar ve önerileri anlattı.
Kategori
Diğer Haberler
![](/images/heartbeat2.png)
17 Şubat 2018 Cumartesi
17 Şubat 2018 Cumartesi
17 Şubat 2018 Cumartesi
17 Şubat 2018 Cumartesi
17 Şubat 2018 Cumartesi
17 Şubat 2018 Cumartesi